Informace

Pro získání stačí pravidelně docházet na tento TeamSpeak. Majitel si všímá aktivity lidí, takže dřívě či později Věrného návštěvníka dostanete.

Je taky důležité sdělit, že není brán ohled na AFK uživatele. Tzn. že pokud sem přijdete a mutnete si mikrofon/zvuky a budete zde X hodin, tak se to nebere jako aktivita! Věrný návštěvník je ten, který tu chodí za učelem pokecat s kamarády/kamarádkami.

Nebaví tě pořád chodit do našich roomek, kde se může kdokoliv připojit? Chceš svou vlastní?

Vytvoř si svou vlastní dočasnou roomku (nejlépe s heslem) a požádej Vedení nebo Security, aby ti ji upravili na permanentní (trvalou) a přesunuli do sekce soukromé místnosti - vždy pod poslední.

Choď do ní pravidelně nebo bude smazána!

V případě, že chceš vytvořit 2 a více roomek, musíš kontaktovat Majitele, který to s tebou probere! Emailová komunikace v této věci není vhodná.

Je to návštěvník, který již má Věrného návštěvníka a zárověn se baví s Majitelem (v součtu několik desítek minut)

Na serveru probíhají namátkové kontroly. Je to kvůli dodržování pravidel!

VIP

Jsou to návštěvníci, kteří se znají s Majitelem několik let a chtějí na tento TeamSpeak docházet. Mohou mít vyjímky z některých pravidel. Vyjímky si určuje sám Majitel.

VIP nelze zakoupit!!

30.12. 2018

Nábor je vždy vyhlášen vyskakovacím oknem při připojení na server. Jestli probíhá nábor můžete také zjistit ZDE

30.12. 2018

Chceš vlastní groupku s ikonkou nebo ikonku pro tvou soukromou roomku? Můžeš si o ní požádat u Majitele. Je však potřeba, aby sis ikonku vytvořil TY!! (px 16x16, max. 4kb, formát png)

Některé ikony, které jsou již vytvořené, mají své autory. O její přidělení musiš, žádat právě jeho autora. Autory zjistíš u Majitele serveru. Ikony, které mají své autory jsou v sekci "Autorské groupky".

Každý návštěvník má právo žádat pouze o jednu ikonku na jméno/roomku.

Tento TeamSpeak server byl původně součástí Minecraft serveru GameHaus. Bohužel na tento Minecraft server nikdo nedocházel a tak se zrušil. Ovšem situace na TeamSpeak serveru byla odlišná. Od doby co Kurkíňo (dnes člen Vedení) požádal o vytvoření roomek pro své kamarády, tak se TeamSpeak začal pomaličku rozrůstat

Dnes je situace vynikající a není týdne, možná i skoro dne, aby na tento TeamSpeak server nezavítal někdo nový. Sice někteří noví se zde už nepodívají, ale jiní se usadí a dříve či později se stanou součástí této skvělé komunity.

Velice nás těší, že tento TeamSpeak navštěvuje tolik nových i stálých návštěvníků. Díky tomu se také držíme v TOP 10 nejnavštěvovanějších TeamSpeak serverech na FakaHedě.

15.05. 2019

Tento TeamSpeak server byl, je a bude vždy pro každého zdarma. Nikdy nebudume po nikom požadovat peníze! Ale pokud nás chceš podpořit, tak můžeš učinit přes PayPal.

Vše je dobrovolné. Pokud nás chceš podpořit, ale nemáš jak, tak stačí docházet na tento TeamSpeak server. To je ta nejlepší PODPORA, kterou můžeme získat!

Máte právo žádat o vracení peněz nejpozději do 3 dnů. O vrácení peněz požádej Majitele! V případě neaktivity napiš na email: server@gamehaus.eu

Získají ho lidé, kteří podpoří server částkou minimálně 200Kč.